sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Hakkımızda

20 Yılı aşkın bir süre önce spor sektörüne tekstil ürünleri ile giren firmamız zaman içerisinde sektörün de ihtiyaçları doğrultusunda ağırlıklı olarak fitness aksesuarları alanına yönelmiştir. 30’un üzerinde personeliyle gerek geniş ürün gamı gerekse yüksek stoklama kapasitesi ile 11.000 m2’lik İstanbul/Beylikdüzü deposundan profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz

Önce sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek uygun altyapı ve bilgilendirme ile çalışma şablonumuzu oluşturuyoruz. Sonrasında her an muhatap bulabileceğiniz en az 4 ilgili satış destek elemanını her ihtiyacınızı karşılaması için firmanıza atıyoruz. İlgili hazırlıklar tamamlandıktan sonra siparişlerinizi alıp en hızlı şekilde size veya son tüketiciye ulaştırıyoruz. Çünkü zamanında teslimat sizin için çok önemli bunu iyi biliyoruz.

Fiyatlarımızla Fark Yaratıyoruz

Rekabetin üst düzeyde olduğu sektörlerde ürünü daha satın alırken kazanabilmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sektörün en yüksek stokla dönen firması Delta Spor, hem ürünü alırken hem de satarken tatmin edici kar marjlarını sizlere sunmanın ve mutlu müşteriler yaratmanın peşini hiç bırakmayacaktır. Çünkü biz de mutlu müşterilerin, bizi her zaman tercih edeceklerinin ve sektörde farklı bir yere konumlandıracaklarının bilincindeyiz.

Bizi Arayın

Bize İstanbul/Sirkeci deki merkez ofisimizden 0212 512 33 44 numaralı telefonla ulaşabilir, ürün gamımızı görmek yazılı olarak elektronik ortamdan iletişim sağlayabilmek için shop.deltaspor.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Gittigidiyor siteleri üzerinden satışlarımız vardır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.